
Сальники вилки ALLBALLS 55-160 (47x60x10.5/11) (WRP)
693 ₴
- В наявності
- Код: RRWRP55-160
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | All Balls Racing |
| Країна виробник | США |
| Зовнішній діаметр | 54 мм |
| Внутрішній діаметр | 41 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 11 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип мототехніки | Мотоцикл, Мопед, Моторолер, Скутер |
| Сальники | |
| Розмір сальника | 41x54x11 |
Розміри: 47x60x10.5/11 (в комплект входить 2 сальника)
Підходить для мотоциклів:
Ducati Hypermotard 1100 S 08-09, Multistrada 1200 15-17, Multistrada 1260 18-20, Multistrada 950 18-19
Інформація для замовлення
- Ціна: 693 ₴
