Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LANDPORT |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 22 А. г |
| Пусковий струм | 160 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип мототехніки | Мотоцикл, Моторолер, Снігохід, Квадроцикл, Мотобуксировщик |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | MS SLA 12-22 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 181 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Висота | 167 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастини | Нове |
Основні характеристики
| Параметр | Значення |
| Бренд | LANDPORT |
| Модель / Індекс | SLA 12-22 |
| Технологія | SLA (Sealed Lead Acid) / AGM (Absorbent Glass Mat) |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Ємність акумулятора (C10) | 22 А·год (Ah) |
| Пусковий струм (CCA, EN) | 230 А |
| Полярність | Лівий плюс (L+) / Схема 0 (зазвичай "пряма") |
| Довжина (L) | 181 мм |
| Ширина (W) | 76 мм |
| Висота (H) | 167 мм |
| Вага (прибл.) | 6.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 631 ₴

