Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Код запчастини | 05P726 |
| Висота | 72.9 мм |
| Ширина | 63.6 мм |
| Товщина | 14.8 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLC-Class, Crossfire, C-Class |
З 1952 року компанія LPR відома в світі як розробник і виробник деталей та вузлів автомобілів: гальмівні колодки, гальмівні циліндри, гідравлічні шланги, гальмівні диски і барабани, супорти, кермові рейки і багато іншого.
Сьогодні LPR належить 6 заводів, 5 з яких знаходяться в Італії, а також 5 розподільних центрів в Європі та Північній Америці.
Автозапчастини LPR поставляються на конвеєри найбільших виробників автомобілів: GM, Mazda, FIAT, Ferrari, Ford, Maserati та ін.
Всі підприємства мають сертифікати по ISO 16949:2009 та IS0 9001:2008.
Наші фахівці допоможуть Вам у підборі колодок для Вашого автомобіля
Інформація для замовлення
- Ціна: 601 ₴

