Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Код запчастини | LX 684 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 359 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Висота | 50.1 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Caddy, Polo, Toledo, A3, Octavia, Leon, TT, Golf, New Beetle |
Фільтр повітряний V.A.G., Mahle, LX684
Інформація для замовлення
- Ціна: 476 ₴

