Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Motobatt |
| Ємність акумулятору | 11.2 А. г |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Код запчастини | MBTZ14S |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Пусковий струм | 190 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип мототехніки | Мопед, Мотоцикл, Мотобуксировщик, Снігохід, Моторолер, Скутер, Квадроцикл |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 87 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Полярність | універсальний |
Компанія MOTOBATT є виробником високоякісних акумуляторних батарей для мототехніки. Всі акумулятори свинцево - кислотні, виготовлені за технологією AGM (абсорбований електроліт), залиті, герметичні і готові до використання. Компанія MOTOBATT перша яка почала використовувати технологію "4Terminal" - 4 полюси, що полегшує установку на техніку. Заснована компанія в 2006 році в США і має велику дистриб'юторську мережу.
Наші фахівці завжди допоможуть вам у підборі акумуляторної батареї для Вашої техніки!
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 082 ₴


Відправка з 24 квітня 2026