Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Exide |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 12 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Обслуговуваний |
| Пусковий струм | 165 А |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Код запчастини | EB12AL-A2 |
| Сумісність з маркою | Yamaha, Kawasaki, BMW |
| Сумісність з моделлю | F, FZR, G, EN, XV |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 134 мм |
| Ширина | 80 мм |
- Стандартна потужність.
- Встановлюється тільки в положенні «вгору».
- Комплектується електролітом.
- Стандартний термін служби.
- Допустимий.
- Потрібна зарядка перед першим використанням.
- 12Ah 134/80/160
- Встановлюється тільки в положенні «вгору».
- Комплектується електролітом.
- Стандартний термін служби.
- Допустимий.
- Потрібна зарядка перед першим використанням.
- 12Ah 134/80/160
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 705 ₴

