Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Exide |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 6 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Пусковий струм | 90 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Код запчастини | ETX7A-BS |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Honda, Suzuki, Yamaha, Kawasaki |
| Сумісність з моделлю | GSX, XLR, UC, Super, Tweet, GV, TU, AN, Django, Z, Pulsar, UE, CK, Sum-Up, Ninja |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 93 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 87 мм |
- Висока потужність.
- Може встановлюватися під кутом до 45°.
- Герметизується після встановлення.
- Містить місткість з електролітом.
- Подовжений термін експлуатації.
- Підходить для будь-яких погодних умов.
- Повністю необслуговуваний.
- Технологія AGM (нерухомий електроліт).
- Сухозаряджений.
- 6Ah 150/87/93
- Може встановлюватися під кутом до 45°.
- Герметизується після встановлення.
- Містить місткість з електролітом.
- Подовжений термін експлуатації.
- Підходить для будь-яких погодних умов.
- Повністю необслуговуваний.
- Технологія AGM (нерухомий електроліт).
- Сухозаряджений.
- 6Ah 150/87/93
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 821 ₴

