Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Exide |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Пусковий струм | 120 А |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | ELTZ5S |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Honda, Suzuki, Yamaha, Kawasaki |
| Сумісність з моделлю | NB, DR, Tweet, Storm, Elyseo, Kisbee, DT, MTX, Buxy, Zest, CLR, BWS, NSR, AH, Jog, XPS, Speedfight, Squab, Wave, XT, XTZ, SRX, RGV, V-Clic, Z, AP, Super, SV, Looxor, Speedake, ZB, RC, SA, Zenith, Rapido, Breeze, SCV, SC, Vivacity, RG, UF, Fox, Elystar, Filly, TKR, SJ, Navi, Vox, MSX, XR7, PK, Aerox, Address, CP, AY, Cobra, X8R, XP6, Liberty, SXR, XR6, A, PX, Ludix, DAX, Gamma, Axis, CRF, NS, NK7, SH, CG, WR, NH |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 113 мм |
| Ширина | 70 мм |
Exide ELTZ5S — це свинцево-кислотний акумуляторний елемент, розроблений для використання у мотоциклах, скутерах, квадроциклах та іншій малій моторній техніці.
Цей акумулятор належить до типу MF (Maintenance Free) або AGM (Absorbent Glass Mat), що означає його конструктивні особливості: електроліт у ньому абсорбований у скловолоконних матах. Акумулятор поставляється в сухозарядженому стані та вимагає первинного заливання електролітом перед початком експлуатації або може бути герметично закритий і готовий до використання (залежно від комплектації постачальника). Виріб забезпечує необхідну напругу для запуску двигуна та живлення електричних систем транспортного засобу.
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 123 ₴

