Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yuasa |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Код запчастини | YTX9 |
| Марка | Kawasaki |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Пусковий струм | 135 А |
| Сумісність з маркою | Kawasaki |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип мототехніки | Мопед, Мотоцикл, Мотобуксировщик, Снігохід, Моторолер, Скутер, Квадроцикл |
| Сумісність з моделлю | DR, FES, Mistral, NTV, NX, XF, XJ, C, XT, XTZ, Z, CH, RVF, UH, RC, ZXR, Daytona, Street, CB, CBR, LXR, SLR, GSR, FX, FMX, FZR, Speed, G, RF, TT, GSX, GSX-R, GV, VFR, VF, HD, VT, Inazuma, GTS, Ninja |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 87 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектується | упаковкою електроліту |
Акумулятор YUASA Battery inc. давно зарекомендували себе у всьому світі. По надійності і терміну служби батарей YUASA Battery inc. залишають своїх конкурентів далеко позаду. YUASA Battery inc. має виробничі потужності у багатьох країнах світу, а продукція поставляється як оригінальна запчастина (OEM Parts) на багато конвеєри!
Вибравши акумулятор YUASA , ви можете не сумніватися в якості і довговічності покупки. А наші фахівці допоможуть вам підібрати АКБ YUASA на Вашу техніку.
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 466 ₴


Відправка з 19 квітня 2026