Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Motobatt |
| Вага | 2.4 кг |
| Ємність акумулятору | 6.5 А. г |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Код запчастини | MB7U |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Пусковий струм | 100 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип мототехніки | Мопед, Мотоцикл, Мотобуксировщик, Снігохід, Моторолер, Скутер, Квадроцикл |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 93 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість контактів | 2 |
Компанія MOTOBATT є виробником високоякісних акумуляторних батарей для мототехніки. Всі акумулятори свинцево - кислотні, виготовлені за технологією AGM (абсорбований електроліт), залиті, герметичні і готові до використання. Компанія MOTOBATT перша яка почала використовувати технологію "4Terminal" - 4 полюси, що полегшує установку на техніку. Заснована компанія в 2006 році в США і має велику дистриб'юторську мережу.
Наші фахівці завжди допоможуть вам у підборі акумуляторної батареї для Вашої техніки!
- KAWASAKI KLX400R, KLX400SR (03) - 400CC
- SUZUKI DR-Z400, E, S, SM (00-12) - 400CC
- YAMAHA TTR 250 (99-06) - 250CC
- TRIUMPH Daytona 675 (06-12) - 675CC
- BRP (Can-Am) DS450 (-12) - 450CC
- YAMAHA YFZ450 (04-09) - 450CC
- YAMAHA YFZ450X (-08) - 450CC
- YAMAHA Zuma 125 (09-12) - 125CC
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 350 ₴



Відправка з 24 квітня 2026