Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Motobatt |
| Вага | 5.6 кг |
| Ємність акумулятору | 19 А. г |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Код запчастини | MBTX16U |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Пусковий струм | 250 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип мототехніки | Мопед, Мотоцикл, Мотобуксировщик, Снігохід, Моторолер, Скутер, Квадроцикл |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 161 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 87 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість контактів | 4 |
| Полярність | універсальний |
Компанія MOTOBATT є виробником високоякісних акумуляторних батарей для мототехніки. Всі акумулятори свинцево - кислотні, виготовлені за технологією AGM (абсорбований електроліт), залиті, герметичні і готові до використання. Компанія MOTOBATT перша яка почала використовувати технологію "4Terminal" - 4 полюси, що полегшує установку на техніку. Заснована компанія в 2006 році в США і має велику дистриб'юторську мережу.
Наші фахівці завжди допоможуть вам у підборі акумуляторної батареї для Вашої техніки!
- KAWASAKI ZR1100 (92-95) - 1100CC
- KAWASAKI VV2000-A Vulcan (04-12) - 2000CC
- KAWASAKI VN1700 Voyager (09-12) - 1700CC
- KAWASAKI VN1600-A Vulcan, Classic (03-09) - 1600CC
- KAWASAKI VN1600-B Vulcan Mean Streak (04-09) - 1600CC
- KAWASAKI VN1500-G, J, L, R (99-05) - 1500CC
- KAWASAKI VN1500-D, E, N Vulcan Classic (96-09) - 1500CC
- KAWASAKI VN1500-P Vulcan Mean Streak (02-03) - 1500CC
- SUZUKI VZR1800 (M109R) (06-12) - 1800CC
- SUZUKI VLR1800 (C109R) (08-12) - 1800CC
- SUZUKI Marauder, Boulevard M95 (04-05) - 1600CC
- SUZUKI VL 1500 Intruder, Boulevard C90 (98-11) - 1500CC
- SUZUKI VZ1500 Boulevard M90 (09-12) - 1500CC
- SUZUKI VS1400GL Intruder, GLP, S83 (87-11) - 1400CC
- MOTO GUZZI Norge (09-12) - 1200CC
- MOTO GUZZI Sport, ABS (09-10) - 1200CC
- MOTO GUZZI Breva 1200 (09-10) - 1200CC
- MOTO GUZZI Stervio (09-12) - 1200CC
- MOTO GUZZI 1200 Sport (09-12) - 1200CC
- MOTO GUZZI California,Special,Jackal,Breva,Griso(05-12)-1100CC
- HONDA TRX500FE, FPE, FM, FPM (11-12) - 500CC
- SUZUKI LT-A500F QuadMaster (00-01) - 500CC
- SUZUKI LT-A500F Vinson 4WD (04-07) - 500CC
- SUZUKI LT-A500F Vinson 4WD (02-03) - 500CC
- SUZUKI LT-F500F Vinson Manual 4WD (04-07) - 500CC
- SUZUKI LT-F500F Vinson Manual 4WD (03) - 500CC
- SUZUKI LT-A500 King Quad (-12) - 500CC
- SUZUKI LT-A700X King Quad (05-07) - 700CC
- SUZUKI LT-A750 King Quad (07-12) - 750CC
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 316 ₴



Відправка з 24 квітня 2026