Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Exide |
| Тип акумулятора | AGM |
| Ємність акумулятору | 6.5 А. г |
| Пусковий струм | 85 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип мототехніки | Мотоцикл, Моторолер, Мопед, Скутер, Снігохід, Квадроцикл, Мотобуксировщик |
| Тип запчастини | Аналог |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | YT7B-BS |
| Сумісність з маркою | Yamaha, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Daytona, DRZ, BWS |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Висота | 93 мм |
Концерн Exide Technologies — З досвідом виробництва понад 120 років, на сьогоднішній день, один із провідних виробників акумуляторів, має 30 заводів у різних країнах світу. Займає близько 30% частки виробництва на світовому ринку.
Exide Technologies заснована в 1888 у Філадельфії, США. З досвідом виробництва понад 120 років. Вже в 1898 акумуляторами ESB обладнується перший у США підводний човен, а з 1900 року було представлено продукцію під торговою маркою Exide — скорочено від Excellent Oxide. У 1912 році батарея Exide була встановлена на першому у світі автомобілі з електричним пуском двигуна — автомобілі Cadillac. Перший політ на місяць у 1969 році також не обійшовся без компанії Exide. Місяць NASA був обладнаний батареями, що заряджаються енергією Сонця. Початок і середина 90-х років ознаменувалися для Exide європейською експансією. У 2000-му році виникла сучасна назва концерну — Exide Technologies.
Наші фахівці допоможе Вам правильно підібрати акумулятор для вашої техніки
- HONDA SUZUKI
- YAMAHA
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 959 ₴

