Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yuasa |
| Тип акумулятора | AGM |
| Ємність акумулятору | 6 А. г |
| Пусковий струм | 105 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип мототехніки | Мотоцикл, Моторолер, Мопед, Скутер, Снігохід, Квадроцикл, Мотобуксировщик |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | YTX7A |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Honda, Suzuki, Yamaha, Kawasaki |
| Сумісність з моделлю | Sum-Up, GSX, GSX-R, UC, Super, Tweet, DR, AN, Django, XLR, VFR, C, Speedfight, UE, Pulsar, CK, Vivacity, Ninja |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 87 мм |
| Висота | 94 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектується | упаковкою електроліту |
Акумулятор YUASA Battery inc. давно зарекомендували себе у всьому світі. По надійності і терміну служби батарей YUASA Battery inc. залишають своїх конкурентів далеко позаду. YUASA Battery inc. має виробничі потужності у багатьох країнах світу, а продукція поставляється як оригінальна запчастина (OEM Parts) на багато конвеєри!
Вибравши акумулятор YUASA , ви можете не сумніватися в якості і довговічності покупки. А наші фахівці допоможуть вам підібрати АКБ YUASA на Вашу техніку.
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 411 ₴


Відправка з 19 квітня 2026