Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yuasa |
| Ємність акумулятору | 18 А. г |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Код запчастини | YTX20L-BS |
| Марка | Honda |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Пусковий струм | 270 А |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип мототехніки | Мопед, Мотоцикл, Мотобуксировщик, Снігохід, Моторолер, Скутер, Квадроцикл |
| Сумісність з моделлю | Thunderbird, GL, Rocket, Trophy, XVS, VTX |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 155 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 87 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектується | упаковкою електроліту |
Акумулятор YUASA Battery inc. давно зарекомендували себе у всьому світі. По надійності і терміну служби батарей YUASA Battery inc. залишають своїх конкурентів далеко позаду. YUASA Battery inc. має виробничі потужності у багатьох країнах світу, а продукція поставляється як оригінальна запчастина (OEM Parts) на багато конвеєри!
Вибравши акумулятор YUASA , ви можете не сумніватися в якості і довговічності покупки. А наші фахівці допоможуть вам підібрати АКБ YUASA на Вашу техніку.
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 475 ₴


Відправка з 19 квітня 2026