Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yuasa |
| Ємність акумулятору | 18 А. г |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Код запчастини | YTX20CH |
| Марка | Kawasaki |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Пусковий струм | 270 А |
| Сумісність з маркою | Kawasaki |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип мототехніки | Мопед, Мотоцикл, Мотобуксировщик, Снігохід, Моторолер, Скутер, Квадроцикл |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 161 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 87 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектується | упаковкою електроліту |
Акумулятор YUASA Battery inc. давно зарекомендували себе у всьому світі. По надійності і терміну служби батарей YUASA Battery inc. залишають своїх конкурентів далеко позаду. YUASA Battery inc. має виробничі потужності у багатьох країнах світу, а продукція поставляється як оригінальна запчастина (OEM Parts) на багато конвеєри!
Вибравши акумулятор YUASA , ви можете не сумніватися в якості і довговічності покупки. А наші фахівці допоможуть вам підібрати АКБ YUASA на Вашу техніку.
- HONDA
- KAWASAKI
- MOTO GUZZI
- SUZUKI
- SUZUKI ATV
- KAWASAKI VN 1500 Classic (1996-1999)
- KAWASAKI VN 1500 Classic Tourer Fi (Nomad) (1998-2000)
- KAWASAKI VN 1500 Drifter (1999-2000)
- KAWASAKI VN 1500 Classic Fi (2000-2002)
- KAWASAKI VN 1500 Mean Streak (2002-2003)
- KAWASAKI VN 1600 Classic (2003-2008)
- KAWASAKI VN 1600 Classic Tourer (Nomad) (2005-2008)
- KAWASAKI VN 1600 Mean Streak (2004-2006)
- KAWASAKI VN 1600 Mean Streak (2007-2008)
- KAWASAKI VN 1700 Classic / Classic Tourer (Nomad) (2009-2014)
- KAWASAKI VN 1700 Voyager (2009-2015)
- KAWASAKI VN 2000 (2004-2008)
- KAWASAKI VN 2000 Classic (2008-2009)
- SUZUKI ATV LT-A 500 King Quad (2009-2015)
- SUZUKI ATV LT-A 500 King Quad (2011-2015)
- SUZUKI ATV LTA 700 King Quad (2005-2007)
- SUZUKI ATV LTA 750 X King Quad (2008-2015)
- SUZUKI ATV LT-A 500 Vinson (2003-2005)
- SUZUKI ATV LT-A 500 Vinson (2006-2007)
- SUZUKI ATV LT-F 500 Vinson (2003-2006)
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 25 квітня 2026