Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yuasa |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Код запчастини | YT9B |
| Марка | Yamaha |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Пусковий струм | 115 А |
| Сумісність з маркою | Yamaha |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип мототехніки | Мопед, Мотоцикл, Мотобуксировщик, Снігохід, Моторолер, Скутер, Квадроцикл |
| Сумісність з моделлю | MT, XT, TT |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сухозаряджений | Комплектується упаковкою електроліту |
Акумулятор YUASA Battery inc. давно зарекомендували себе у всьому світі. По надійності і терміну служби батарей YUASA Battery inc. залишають своїх конкурентів далеко позаду. YUASA Battery inc. має виробничі потужності у багатьох країнах світу, а продукція поставляється як оригінальна запчастина (OEM Parts) на багато конвеєри!
Вибравши акумулятор YUASA , ви можете не сумніватися в якості і довговічності покупки. А наші фахівці допоможуть вам підібрати АКБ YUASA на Вашу техніку.
- YAMAHA MT-03 (2006-2012)
- YAMAHA TT 600 R (2004)
- YAMAHA XP 500 T-MAX (2001-2007)
- YAMAHA XT 660 R (2004-2014)
- YAMAHA XT 660 X (2004-2014)
- YAMAHA XT 660 Z Tenere (2008-2015)
- YAMAHA YP 125 R X-MAX (2014-2016)
- YAMAHA YP 250 Majesty /DX/ABS (1998-2004)
- YAMAHA YP 250 X-MAX (2014-2016)
- YAMAHA YP 400 Majesty ABS (2004-2014)
- YAMAHA YP 400 X-MAX (2013-2016)
- YAMAHA YZF-R6 (2001-2007)
- YAMAHA YZF-R7 (1999-2001)
Інформація для замовлення
- Ціна: від 5 707 ₴


Відправка з 19 квітня 2026