Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yuasa |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Код запчастини | YB4L |
| Марка | Kawasaki |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Обслуговуваний |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Пусковий струм | 45 А |
| Сумісність з маркою | Kawasaki |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип мототехніки | Мопед, Мотоцикл, Мотобуксировщик, Снігохід, Моторолер, Скутер, Квадроцикл |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 92 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сухозаряджений | Комплектується упаковкою електроліту |
Акумулятор YUASA Battery inc. давно зарекомендували себе у всьому світі. По надійності і терміну служби батарей YUASA Battery inc. залишають своїх конкурентів далеко позаду. YUASA Battery inc. має виробничі потужності у багатьох країнах світу, а продукція поставляється як оригінальна запчастина (OEM Parts) на багато конвеєри!
Вибравши акумулятор YUASA , ви можете не сумніватися в якості і довговічності покупки. А наші фахівці допоможуть вам підібрати АКБ YUASA на Вашу техніку.
- APRILIA
- GILERA
- HONDA
- ITALJET
- KAWASAKI
- KEEWAY
- MALAGUTI
- MBK
- PEUGEOT
- PIAGGIO / VESPA
- SUZUKI
- SYM
- YAMAHA
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 072 ₴


Відправка з 19 квітня 2026