Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Exide |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 16 А. г |
| Пусковий струм | 175 А |
| Обслуговування | Обслуговуваний |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип мототехніки | Мотоцикл, Моторолер, Мопед, Скутер, Снігохід, Квадроцикл, Мотобуксировщик |
| Тип запчастини | Аналог |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | YB16AL-A2 |
| Сумісність з маркою | Yamaha |
| Сумісність з моделлю | XV |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 207 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Висота | 164 мм |
Концерн Exide Technologies — З досвідом виробництва понад 120 років, на сьогодні один із провідних виробників акумуляторів, має 30 заводів у різних країнах світу. Займає майже 30% частки з виробництва на світовому ринку.
Exide Technologies заснована в 1888 у Філадельфії, США. З досвідом виробництва понад 120 років. Вже в 1898 акумуляторами ESB обладнується перший у США підводний човен, а з 1900 року була представлена продукція під торговою маркою Exide — скорочено від Excellent Oxide. 1912 року батарея Exide була встановлена на першому у світі автомобілі з електричним пуском двигуна — автомобілі Cadillac. Перший політ на Місяць 1969 року також не обійшовся без компанії Exide. Місяцехід NASA був обладнаний батареями, що заряджаються енергією Сонця. Початок і середина 90-х ознаменувалися для Exide європейської експансією. У 2000 році виникла сучасна назва концерну — Exide Technologies.
Наші фахівці допоможуть Вам правильно підібрати акумулятор для вашої техніки
Комплектується електролітом
- DUCATI 400 Monster (1994-1999)
- DUCATI 600 Monster (1995-1999)
- DUCATI 750 Monster (1995-1999)
- DUCATI 900 Monster (1993-1999)
- DUCATI Superbike 996 R (2001)
- DUCATI Superbike 996 S (2001)
- DUCATI Superbike 996 SPS (1999-2000)
- DUCATI Supersport SS 400 Junior (1991-1997)
- YAMAHA VMX 1200 V-Max (1989-2001)
- YAMAHA XV 750 Virago (1992-1998)
Інформація для замовлення
- Ціна: від 4 083 ₴


Відправка з 19 квітня 2026