Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Exide |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 19 А. г |
| Пусковий струм | 190 А |
| Обслуговування | Обслуговуваний |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип мототехніки | Мотоцикл, Моторолер, Мопед, Скутер, Снігохід, Квадроцикл, Мотобуксировщик |
| Тип запчастини | Аналог |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | YB16L-B |
| Сумісність з маркою | Kawasaki |
| Сумісність з моделлю | GPZ |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 155 мм |
Концерн Exide Technologies — З досвідом виробництва понад 120 років, на сьогоднішній день, один із провідних виробників акумуляторів, має 30 заводів у різних країнах світу. Займає близько 30% частки виробництва на світовому ринку.
Exide Technologies заснована в 1888 у Філадельфії, США. З досвідом виробництва понад 120 років. Вже в 1898 акумуляторами ESB обладнується перший у США підводний човен, а з 1900 року було представлено продукцію під торговою маркою Exide — скорочено від Excellent Oxide. У 1912 році батарея Exide була встановлена на першому у світі автомобілі з електричним пуском двигуна — автомобілі Cadillac. Перший політ на місяць у 1969 році також не обійшовся без компанії Exide. Місяць NASA був обладнаний батареями, що заряджаються енергією Сонця. Початок і середина 90-х років ознаменувалися для Exide європейською експансією. У 2000-му році виникла сучасна назва концерну — Exide Technologies.
Наші фахівці допоможе Вам правильно підібрати акумулятор для вашої техніки
- DUCATI 400 Monster (1994-1999)
- DUCATI 600 Monster (1995-1999)
- DUCATI 750 Monster (1995-1999)
- DUCATI 900 Monster (1993-1999)
- DUCATI Superbike 996 R (2001)
- DUCATI Superbike 996 S (2001)
- DUCATI Superbike 996 SPS/ST4s/ABS (1999-2000)
- DUCATI Supersport SS 400 Junior (1991-1997)
- YAMAHA VMX 1200 V-Max (1989-1992)
- YAMAHA VMX 1200 V-Max (1993-1995)
- YAMAHA VMX 1200 V-Max (1996-1999)
- YAMAHA VMX 1200 V-Max (2000-2001)
- YAMAHA XV 750 Virago (1992-1998)
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 623 ₴


Відправка з 19 квітня 2026