Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yuasa |
| Ємність акумулятору | 14 А. г |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Код запчастини | YB14L-A2 |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Обслуговуваний |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Пусковий струм | 175 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип мототехніки | Мопед, Мотоцикл, Мотобуксировщик, Снігохід, Моторолер, Скутер, Квадроцикл |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Suzuki, Honda, BMW, Yamaha, Kawasaki |
| Сумісність з моделлю | X9, XJ, XTZ, Sprint, Satelis, Z, Geopolis, ZX, ZXR, Daytona, Legend, Trident, Trophy, CB, Thunderbird, FZ, FZR, Speed, GR, GPX, GPZ, CX, GSX, GSX-R, GS, GL, C1 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 166 мм |
| Довжина | 134 мм |
| Ширина | 89 мм |
Акумулятор YUASA Battery inc. давно зарекомендували себе у всьому світі. По надійності і терміну служби батарей YUASA Battery inc. залишають своїх конкурентів далеко позаду. YUASA Battery inc. має виробничі потужності у багатьох країнах світу, а продукція поставляється як оригінальна запчастина (OEM Parts) на багато конвеєри!
Вибравши акумулятор YUASA , ви можете не сумніватися в якості і довговічності покупки. А наші фахівці допоможуть вам підібрати АКБ YUASA на Вашу техніку.
Електролітом не комплектується
Інформація для замовлення
- Ціна: від 5 491 ₴


Відправка з 19 квітня 2026