вверхвниз

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yuasa |
| Ємність акумулятору | 11 А. г |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Код запчастини | TTZ12S |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Малообслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Пусковий струм | 210 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип мототехніки | Мопед, Мотоцикл, Мотобуксировщик, Снігохід, Моторолер, Скутер, Квадроцикл |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 87 мм |
Акумулятор YUASA Battery inc. давно зарекомендували себе у всьому світі. По надійності і терміну служби батарей YUASA Battery inc. залишають своїх конкурентів далеко позаду. YUASA Battery inc. має виробничі потужності у багатьох країнах світу, а продукція поставляється як оригінальна запчастина (OEM Parts) на багато конвеєри!
Вибравши акумулятор YUASA , ви можете не сумніватися в якості і довговічності покупки. А наші фахівці допоможуть вам підібрати АКБ YUASA на Вашу техніку.
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 997 ₴


Відправка з 19 квітня 2026