
Акумулятор YUASA 12N12A-4A-1
від 5 271 ₴
- Під замовлення
- Код: 12N12A-4A-1 (CP)
Відправка з 19 квітня 2026повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yuasa |
| Ємність акумулятору | 12 А. г |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Код запчастини | 12N12A-4A-1 |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Обслуговуваний |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Пусковий струм | 120 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип мототехніки | Мопед, Мотоцикл, Мотобуксировщик, Снігохід, Моторолер, Скутер, Квадроцикл |
| Сумісність з маркою | Yamaha, Honda |
| Сумісність з моделлю | XJ, CB |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 134 мм |
| Ширина | 80 мм |
Акумулятор YUASA Battery inc. давно зарекомендували себе у всьому світі. По надійності і терміну служби батарей YUASA Battery inc. залишають своїх конкурентів далеко позаду. YUASA Battery inc. має виробничі потужності у багатьох країнах світу, а продукція поставляється як оригінальна запчастина (OEM Parts) на багато конвеєри!
Вибравши акумулятор YUASA , ви можете не сумніватися в якості і довговічності покупки. А наші фахівці допоможуть вам підібрати АКБ YUASA на Вашу техніку.
Електролітом не комплектується
Інформація для замовлення
- Ціна: від 5 271 ₴
