Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Exide |
| Тип акумулятора | AGM |
| Ємність акумулятору | 18 А. г |
| Пусковий струм | 250 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип мототехніки | Мотоцикл, Моторолер, Мопед, Скутер, Снігохід, Квадроцикл, Мотобуксировщик |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
| Марка | Harley Davidson |
| Сумісність з маркою | Harley Davidson |
| Код запчастини | AGM1218 |
| Сумісність з моделлю | R 50, R 1100 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 181 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Висота | 167 мм |
Концерн Exide Technologies — З досвідом виробництва понад 120 років, на сьогодні один із провідних виробників акумуляторів, має 30 заводів у різних країнах світу. Займає майже 30% частки з виробництва на світовому ринку.
Exide Technologies заснована в 1888 у Філадельфії, США. З досвідом виробництва понад 120 років. Вже в 1898 акумуляторами ESB обладнується перший у США підводний човен, а з 1900 року була представлена продукція під торговою маркою Exide — скорочено від Excellent Oxide. 1912 року батарея Exide була встановлена на першому у світі автомобілі з електричним пуском двигуна — автомобілі Cadillac. Перший політ на Місяць 1969 року також не обійшовся без компанії Exide. Місяцехід NASA був обладнаний батареями, що заряджаються енергією Сонця. Початок і середина 90-х ознаменувалися для Exide європейської експансією. У 2000 році виникла сучасна назва концерну — Exide Technologies.
Наші фахівці допоможуть Вам правильно підібрати акумулятор для вашої техніки
- BOMBARDIER SNOWMOBILES (SKI-DOO)
- BUELL
- HARLEY-DAVIDSON
- HONDA
- HONDA ATV
- INDIAN
- KAWASAKI
- KAWASAKI MARINE
- KYMCO ATV
- YAMAHA
- YAMAHA ATV
- YAMAHA MARINE
- YAMAHA SNOWMOBILE
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 872 ₴


Відправка з 19 квітня 2026