Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Exide |
| Тип акумулятора | AGM |
| Ємність акумулятору | 12 А. г |
| Пусковий струм | 150 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип мототехніки | Мотоцикл, Моторолер, Мопед, Скутер, Снігохід, Квадроцикл, Мотобуксировщик |
| Тип запчастини | Аналог |
| Стан | Новий |
| Марка | Kawasaki |
| Сумісність з маркою | Kawasaki |
| Код запчастини | AGM1210 |
| Сумісність з моделлю | VZ, FES, Intruder, X9, DR, Speedmaster, C, Sprint, NSS, VL, Street Cup, ER, YZF, B-King, DL, SV, ZXR, Daytona, Bonneville, Street, TDM, CB, CBR, Thruxton, X8, Zephyr, Speed, TL, Scrambler, TRX, TT, Roadwin, GPZ, Liberty, GSX, GSX-R, GT, M, America, VFR, VF, X7, VTR, Vulcan, Beverly, GTS, Ninja |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 87 мм |
| Висота | 130 мм |
Концерн Exide Technologies — З досвідом виробництва понад 120 років, на сьогодні один із провідних виробників акумуляторів, має 30 заводів у різних країнах світу. Займає майже 30% частки з виробництва на світовому ринку.
Exide Technologies заснована в 1888 у Філадельфії, США. З досвідом виробництва понад 120 років. Вже в 1898 акумуляторами ESB обладнується перший у США підводний човен, а з 1900 року була представлена продукція під торговою маркою Exide — скорочено від Excellent Oxide. 1912 року батарея Exide була встановлена на першому у світі автомобілі з електричним пуском двигуна — автомобілі Cadillac. Перший політ на Місяць 1969 року також не обійшовся без компанії Exide. Місяцехід NASA був обладнаний батареями, що заряджаються енергією Сонця. Початок і середина 90-х ознаменувалися для Exide європейської експансією. У 2000 році виникла сучасна назва концерну — Exide Technologies.
Наші фахівці допоможуть Вам правильно підібрати акумулятор для вашої техніки
- KAWASAKI
- KAWASAKI ER-5 (1997-2005)
- KAWASAKI ER-6 f / n (2006-2015)
- KAWASAKI ZX-6R Ninja (1993-1997)
- KAWASAKI EX 650 Ninja (2011-2015)
- KAWASAKI ZX-9R NINJA (1994-1997)
- KAWASAKI KLE 500 (1991-2007)
- KAWASAKI VN 400 Vulcan (1995-1998)
- KAWASAKI VN 400 Classic/Drifter (1996-2003)
- KAWASAKI VN 800 Drifter (2004-2005)
- KAWASAKI VN 900 Classic (2006-2015)
- KAWASAKI VN 900 Custom (2007-2015)
- KAWASAKI ZR 400 Zephyr (1997-2001)
- KAWASAKI ZR 750 Zephyr (1991-1999)
- KAWASAKI ZR-7 / S (ZR750) (1999-2004)
- KAWASAKI ZZR 400 (1993-2000)
- KAWASAKI ZZR 600 (1993-2005)
- SUZUKI VZ 400 Desperado (VK52) (1997-1999)
- SUZUKI DL 650 V-Strom / ABS (2004-2016)
- SUZUKI GSF 1200 / 1200 S Bandit (1996-2005)
- SUZUKI GSX 1200 (1999-2000)
- SUZUKI GSX 1340 B-King (2008-2014)
- SUZUKI GSX-R 1000 (2001-2004)
- SUZUKI GSX-R 1100 W (1993-1998)
- SUZUKI GSX 1300 R Hayabusa (2008-2016)
- SUZUKI M / C 800 Intruder (M / C 50 Boulevard) (2005-2015)
- SUZUKI SV 650 / 650 S (2003-2004)
- SUZUKI SV 650 / 650 S (2005-2010)
- SUZUKI TL 1000 S (1997-2001)
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 689 ₴

