Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Exide |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 20 А. г |
| Пусковий струм | 210 А |
| Обслуговування | Обслуговуваний |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип мототехніки | Мотоцикл, Моторолер, Мопед, Скутер, Снігохід, Квадроцикл, Мотобуксировщик |
| Тип запчастини | Аналог |
| Стан | Новий |
| Марка | BMW |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Код запчастини | 12Y16A-3A |
| Сумісність з моделлю | R 50 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 81 мм |
| Висота | 170 мм |
Концерн Exide Technologies — З досвідом виробництва понад 120 років, на сьогодні один із провідних виробників акумуляторів, має 30 заводів у різних країнах світу. Займає майже 30% частки з виробництва на світовому ринку.
Exide Technologies заснована в 1888 у Філадельфії, США. З досвідом виробництва понад 120 років. Вже в 1898 акумуляторами ESB обладнується перший у США підводний човен, а з 1900 року була представлена продукція під торговою маркою Exide — скорочено від Excellent Oxide. 1912 року батарея Exide була встановлена на першому у світі автомобілі з електричним пуском двигуна — автомобілі Cadillac. Перший політ на Місяць 1969 року також не обійшовся без компанії Exide. Місяцехід NASA був обладнаний батареями, що заряджаються енергією Сонця. Початок і середина 90-х ознаменувалися для Exide європейської експансією. У 2000 році виникла сучасна назва концерну — Exide Technologies.
Наші фахівці допоможуть Вам правильно підібрати акумулятор для вашої техніки
- BMW
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 901 ₴

