Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LANDPORT |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага | 2.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Код запчастини | YTZ7S |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Пусковий струм | 100 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 113 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятору | 6 |
| Тип запчастини | Нове |
Серія мотоциклетних акумуляторів LANDPORT AGM проводиться згідно з технологією Absorbent Glass Mat (AGM). Ця свинцево-кислотна батарея, що не вимагає технічного обслуговування, готова до використання і поставляється в стандартній комплектації зі спеціальною кислотної упаковкою, яка проста у використанні (всього 1 раз наповнення і зарядка). Серія LANDPORT AGM доступна в широкому діапазоні від 2Ah до 24Ah.
Застосування:
- BUELL 1125 Buell Racing 1125 RR 09
- GAS GAS 400 FSE 03-07
- GAS GAS 400 Pampera 400 (25kW)
- GAS GAS 450 FSR 08
- GAS GAS 450 Pampera 07
- GAS GAS 450 Wild HP -4
- HONDA 125 ANF 125 Innova 03-08
- HONDA CR 125 125 R 95-08
- HONDA 125 Innova 125 -12
- HONDA 125 MOBR 125 07
- HONDA 125 WW 125 EX 10-
- HONDA 125 XLV Valadero 01-
- HONDA 223 CB 223S 10-
- HONDA 223 MOB 223 S 10-
- HONDA 230 XL 230 01-
- HONDA 50 TaMOT 01-
- HONDA 600 MOB 600 F Hornet 01-
- HONDA 600 MOB Hornet 600 F/S 02/03
- HONDA 600 MOB 600 SF 02
- HUSABERG 350 All models 91-08
- HUSABERG 400 FC, FE
- HUSABERG 450 FE, FS, FX
- HUSABERG FC 500, FE
- HUSABERG 550 FE 550 E/6, FS 550 E
- HUSABERG 570 FE, FS
- HUSABERG 600 FC, FE
- HUSQVARNA CR 250 250 95-08
- HUSQVARNA TE 250 250, TC 250, 250 TXC
- HUSQVARNA WR 250 250, WR 250 GS 91-08
- HUSQVARNA WRK 260 260 88-08
- HUSQVARNA TE 350 350 95-08
- HUSQVARNA 350 WR 350 95-08
- HUSQVARNA WR 360 91-
- HUSQVARNA WR 400 400 85-
- HUSQVARNA SMR 450 05-09
- HUSQVARNA TC 450, TE 05-09
- HUSQVARNA SMR 510 05-11
- HUSQVARNA TE 510 510 90-08
- RIEJU 250 Marathon 10-
- YAMAHA 125 TW 125 03
- YAMAHA 125 Drag Star XVS 00-04
- YAMAHA 250 Drag Star XVS 01-04
- YAMAHA 50 VOX -12
- YAMAHA 50 XC50 Vino classic 06-12
- YAMAHA 50 XF 50 W (C3) 07-12
- YAMAHA 50 YW 50 A Zuma 02-12
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

