Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LANDPORT |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 20 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Пусковий струм | 310 А |
| Тип акумулятора | AGM |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 155 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 87 мм |
Акумулятор для двигунів V-TWIN,12V,20Ah,CCA310,дл.:175,ш.:87,ст.:155-запечатаний
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 150 ₴

