Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LANDPORT |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага | 3.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Код запчастини | YTZ12S |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Пусковий струм | 170 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 88 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятору | 11 |
| Тип запчастини | Нове |
Серія мотоциклетних акумуляторів LANDPORT AGM проводиться згідно з технологією Absorbent Glass Mat (AGM). Ця свинцево-кислотна батарея, що не вимагає технічного обслуговування, готова до використання і поставляється в стандартній комплектації зі спеціальною кислотної упаковкою, яка проста у використанні (всього 1 раз наповнення і зарядка). Серія LANDPORT AGM доступна в широкому діапазоні від 2Ah до 24Ah.
Застосування:
- BMW 600 MO 600 Sport 11-
- HONDA 400 FJS SilverWing 06-
- HONDA 400 SW-T400, C-ABS 09-
- HONDA 582 FSM 600 Silver Wing 02-10
- HONDA 600 FCS 600 10-
- HONDA 600 FSMO 600 10-
- HONDA 600 SW-T 600 -12
- HONDA 670 Integra C-ABS 11-
- HONDA 750 MOT 750 C, CA, C2, Shadow, Spirit, Aero 07-09
- HONDA 800 VF 800 A Interceptor, ABS 02-10
- MV AGUSTA 900 910 Brutale R/S 06-08
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

