Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LANDPORT |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип акумулятора | AGM |
| Ємність акумулятору | 8.6 А. г |
| Пусковий струм | 145 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Вага | 3.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | YTZ10S |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 88 мм |
| Висота | 93 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастини | Нове |
Серія мотоциклетних акумуляторів LANDPORT AGM проводиться згідно з технологією Absorbent Glass Mat (AGM). Ця свинцево-кислотна батарея, що не вимагає технічного обслуговування, готова до використання і поставляється в стандартній комплектації зі спеціальною кислотної упаковкою, яка проста у використанні (всього 1 раз наповнення і зарядка). Серія LANDPORT AGM доступна в широкому діапазоні від 2Ah до 24Ah.
Застосування:
- HONDA 100 CBF 100F 09-10
- HONDA 400 MOB 400 SF/SB 10-
- HONDA 400 MOB 400 Super Four 01-
- HONDA 500 MOB 500, F 500 04-
- HONDA 600 MOB 600 F 07-08
- HONDA 600 MOBF 600 07
- HONDA 600 MOBR 600 F/SP 01-
- HONDA 600 MOBR 600 F4i 01-05
- HONDA 600 MOBR 600 F4I, 600 RR 01-
- HONDA 600 MOBT 600 S/SX 01-
- HONDA 900 MOB 900 F Hornet 01-
- HONDA 900 MOBR 900 RR FireBlade 00-02
- HONDA 919 MOBR 900 F 02-06
- HONDA 929 MOBR 929 RR 00-
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

