Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LANDPORT |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага | 9.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Код запчастини | YTX30 |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Пусковий струм | 310 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 173 мм |
| Довжина | 166 мм |
| Ширина | 126 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятору | 30 |
| Тип запчастини | Нове |
Серія мотоциклетних акумуляторів LANDPORT SLA проводиться згідно з технологією Absorbent Glass Mat (AGM). Ця свинцево-кислотна батарея, на відміну від LANDPORT AGM, повністю герметизована (герметична свинцево-кислотна) і не вимагає обслуговування. Відразу готова до використання.
LANDPORT SLA доступний в широкому діапазоні від 2Ah до 32Ah включно.
Застосування:
- ARTIC CAT 1000 Wildcat 1000, Wildcat 1000 LTD -13
- POLARIS 600 Wide Track 10-12
- POLARIS 750 FS Wide Track 10-12
- POLARIS Ranger RZR 900 11-12
- POLARIS 800 Ranger RZR 11-13
- POLARIS 800 Ranger RZR 4 10-13
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

