Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LANDPORT |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага | 5.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Код запчастини | YTX20 |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Пусковий струм | 240 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 155 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 87 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятору | 18 |
| Тип запчастини | Нове |
Серія мотоциклетних акумуляторів LANDPORT AGM проводиться згідно з технологією Absorbent Glass Mat (AGM). Ця свинцево-кислотна батарея, що не вимагає технічного обслуговування, готова до використання і поставляється в стандартній комплектації зі спеціальною кислотної упаковкою, яка проста у використанні (всього 1 раз наповнення і зарядка). Серія LANDPORT AGM доступна в широкому діапазоні від 2Ah до 24Ah.
Застосування:
- HARLEY DAVIDSON 1250 VRSC-V-Road 08-10
- INDIAN All models 99-01
- INDIAN 1442 Scout, Spirit 02-03
- MOTO GUZZI Norge 1200 GT8V 13-
WATERCRAFT
- S. O. S. MARINE MFG. All All Models Years
- WET JET INTERNATIONAL All All Models Years
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

