Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LANDPORT |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага | 4.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Код запчастини | YTX14 |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Пусковий струм | 200 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 145 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 87 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятору | 12 |
| Тип запчастини | Нове |
Серія мотоциклетних акумуляторів LANDPORT AGM проводиться згідно з технологією Absorbent Glass Mat (AGM). Ця свинцево-кислотна батарея, що не вимагає технічного обслуговування, готова до використання і поставляється в стандартній комплектації зі спеціальною кислотної упаковкою, яка проста у використанні (всього 1 раз наповнення і зарядка). Серія LANDPORT AGM доступна в широкому діапазоні від 2Ah до 24Ah.
Застосування:
- APRILIA
- ARCTIC CAT ATV
- BOMBARDIER / CAN-AM ATV
- GILERA
- HONDA
- HONDA ATV
- KAWASAKI
- KAWASAKI ATV
- KYMCO
- KYMCO ATV
- MALAGUTI
- PIAGGIO / VESPA
- SUZUKI
- SUZUKI ATV
- SYM
- TRIUMPH
- YAMAHA
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

