Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LANDPORT |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Код запчастини | YTR4A |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Пусковий струм | 35 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 86 мм |
| Довжина | 113 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятору | 2.3 |
| Тип запчастини | Нове |
Серія мотоциклетних акумуляторів LANDPORT AGM проводиться згідно з технологією Absorbent Glass Mat (AGM). Ця свинцево-кислотна батарея, що не вимагає технічного обслуговування, готова до використання і поставляється в стандартній комплектації зі спеціальною кислотної упаковкою, яка проста у використанні (всього 1 раз наповнення і зарядка). Серія LANDPORT AGM доступна в широкому діапазоні від 2Ah до 24Ah.
Застосування:
- DUCATI 996 RS 00-01
- HONDA 400 MOB 400 SS
- HONDA 50 Giorno (A-AF24) 92-
- HONDA 50 Gorilla 01-
- HONDA 50 Monkey 93-
- HONDA 50 QR 50 98
- HONDA 50 SFX 50 Sport 95-99
- HONDA 50 SH 50 Scoopy 96-97
- HONDA 50 SJ 50 Bali -97
- HONDA 50 SK 50 M 97-98
- HONDA 50 Sky Vetro 99-
- HONDA 50 SXR
- HONDA 50 SZX 50 00
- HONDA 50 X8-R (All models) 99-
- HONDA 50 Z 50 J 92-
- HONDA 50 ZX 50 94-
- YAMAHA TZR 250 250 00-
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

