Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LANDPORT |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага | 2.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Код запчастини | YT9B |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Пусковий струм | 110 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятору | 8 |
| Тип запчастини | Нове |
Серія мотоциклетних акумуляторів LANDPORT AGM проводиться згідно з технологією Absorbent Glass Mat (AGM). Ця свинцево-кислотна батарея, що не вимагає технічного обслуговування, готова до використання і поставляється в стандартній комплектації зі спеціальною кислотної упаковкою, яка проста у використанні (всього 1 раз наповнення і зарядка). Серія LANDPORT AGM доступна в широкому діапазоні від 2Ah до 24Ah.
Застосування:
- KYMCO 125 Grand King 125 Fi
- KYMCO 150 150 KTR
- MBK 400 Skyliner 04-
- YAMAHA YP 250 250, L, C, G 04-
- YAMAHA 400 X-Max 400 13-14
- YAMAHA 400 YP 400 ABS Majesty 04-12
- YAMAHA 500 Tmax 01-
- YAMAHA 500 XP 500, A, W (T-Max) 01-08
- YAMAHA TT 600 600 RE 04
- YAMAHA 660 MT-03 06-12
- YAMAHA 750 YZF-R7 99
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

