Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LANDPORT |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Код запчастини | YT7B |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Пусковий струм | 90 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 93 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятору | 6.5 |
| Тип запчастини | Нове |
Серія мотоциклетних акумуляторів LANDPORT AGM проводиться згідно з технологією Absorbent Glass Mat (AGM). Ця свинцево-кислотна батарея, що не вимагає технічного обслуговування, готова до використання і поставляється в стандартній комплектації зі спеціальною кислотної упаковкою, яка проста у використанні (всього 1 раз наповнення і зарядка). Серія LANDPORT AGM доступна в широкому діапазоні від 2Ah до 24Ah.
Застосування:
- BETA ALP 4.0 04-11
- BETA ALP 125 125 03-08
- BETA 200 ALP 200 03-08
- CCM 398 404 DS, 404 E 03-10
- CCM 398 CR 40 07-11
- CCM 400 R 35 07-11
- DUCATI 1198 Superbike 1199 Panigale
- DUCATI 1199 Panigales/S (143kw) 12-
- DUCATI 1299 Panigale 15-
- DUCATI 899 Panigale 14-
- KAWASAKI 400 KLX 400R, KLX 400SR 03-04
- KTM 125 Quannon 08
- KYMCO 125 Quannon, Quannon Naked
- KYMCO 150 150 Quannon
- MBK 125 Oceo 12-14
- MBK 250 Skyliner 00
- SHERCO 125 City Corp 03-
- SUZUKI 400 DR-Z400, E, S, SM 00-13
- TRIUMPH Daytona 675 675 06-
- YAMAHA 100 XC 100 07
- YAMAHA 125 BW 125 10-13
- YAMAHA 125 NXC Cygnus X 07-08
- YAMAHA 125 XC CR 125 07-09
- YAMAHA 125 Xenter 125 12
- YAMAHA 125 YW 125 09-
- YAMAHA 125 Zuma 125 09-12
- YAMAHA Majesty 250 YP 250 96-02
- YAMAHA 250 TT 250, RV 99-
- YAMAHA TTR 250 250, V 99-06
- YAMAHA YP 250 250 DX/ABS Majesty 96-03
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

