Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LANDPORT |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага | 3.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Код запчастини | yt12a |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Пусковий струм | 160 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 88 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятору | 10 |
| Тип запчастини | Нове |
Серія мотоциклетних акумуляторів LANDPORT AGM проводиться згідно з технологією Absorbent Glass Mat (AGM). Ця свинцево-кислотна батарея, що не вимагає технічного обслуговування, готова до використання і поставляється в стандартній комплектації зі спеціальною кислотної упаковкою, яка проста у використанні (всього 1 раз наповнення і зарядка). Серія LANDPORT AGM доступна в широкому діапазоні від 2Ah до 24Ah.
Застосування:
- APRILIA 1000 Tuono V4 R ABS 13-
- APRILIA 1100 Tuono V4 1100, 1100 RR 14-
- BENELLI 1130 Tornado TRE 1130 05-10
- CAGIVA Raptor 1000 (All models) 00-
- HONDA 125 FES 125 All years
- HONDA 125 Pantheon 125 All years
- HONDA 150 Pantheon 00-
- HONDA 250 CN 250 Helix 86-98
- HONDA NT 650 650 V, Vigor 650 All years
- HONDA 650 SLR 650 97-98
- HONDA 650 Vigor 650 All years
- KAWASAKI 1000 Ninja 1000 ABS 14-
- KTM 640 Duke 98
- KYMCO 125 Downtown/ABS 12-14
- KYMCO 125 People GT, Gti
- KYMCO 180 Racing 180 Fi 12-
- KYMCO 200 Dink 14-
- KYMCO 200 Dink II
- KYMCO Downtown 200
- KYMCO 200 Grand Dink
- KYMCO 200 K-XCT 14-
- KYMCO 200 People Gti
- KYMCO Downtown 300
- KYMCO 300 Grand Dink
- KYMCO 300 K-XCT
- KYMCO 300 Nikita 300 Fi 11-
- KYMCO 300 People GT
- PIAGGIO 150 Liberty 150cc, Sport 150cc
- PIAGGIO 200 Liberty 200cc
- SUZUKI 1000 GSX-R 1000 05-13
- SUZUKI 1000 TL 1000 R 98-03
- SUZUKI 1100 TL 1000 R, S 98-03
- SUZUKI GSF 1200 1200, S, SA Bandit 97-06
- SUZUKI GSF 1250 1250 FA 11-
- SUZUKI GSF 1250 1250 S, A Bandit 07-10
- SUZUKI 1250 GSX 1250 FA 10-14
- SUZUKI 1300 Bandit 1250 S ABS 14-
- SUZUKI GSX 1300 1300 R Hayabusa 99-07
- SUZUKI 250 AN 250 Burgman 02-
- SUZUKI 400 AN 400 Burgmann 03-10
- SUZUKI 400 Gladius 400 ABS 09-
- SUZUKI 400 GSR 400 06-07
- SUZUKI DR 650 650 RE
- SUZUKI 650 SFV 650 Gladius 09-10
- SUZUKI SV 650 650 99-
- SUZUKI SV 650 650 S ABS 07-
- SUZUKI SV 650 X
- SUZUKI 750 GSR 750 (78kW) 11-
- SUZUKI GSX 750-R 750 00-13
- SUZUKI GSX 750-R750 00-10
- SYM 250 T2 250 13-14
- SYM 250 TS 250
- SYM 300 GTS 300i 14-
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

