Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LANDPORT |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага | 0.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Код запчастини | Lithium |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Пусковий струм | 180 А |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 92 мм |
| Довжина | 134 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип акумулятора | Lithium |
| Полярність | універсальний |
| Тип запчастини | Нове |
Серія літій-іонних акумуляторів LANDPORT Lithium — це останнє покоління мотоциклетних батарей, виготовлених за сучасною технологією LiFePO4! Ця стартерна батарея повністю закрита, не вимагає технічного обслуговування.
Заміна: YT7B-4, YT7B-BS, YTX9-BS, SLA12-8, YT9B-4, YT9B-BS, YB9B, YTX9A-BS
Застосування:
- APRILIA
- BMW
- GILERA
- HONDA
- ITALJET
- KAWASAKI
- KEEWAY
- MALAGUTI
- MBK
- PEUGEOT
- PIAGGIO / VESPA
- SUZUKI
- SYM
- YAMAHA
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 347 ₴



