Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LANDPORT |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Ємність акумулятору | 2.4 А. г |
| Пусковий струм | 140 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Вага | 0.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | Lithium |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 107 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Висота | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип акумулятора | Lithium |
| Полярність | універсальний |
| Тип запчастини | Нове |
Серія літій-іонних акумуляторів LANDPORT Lithium — це останнє покоління мотоциклетних батарей, виготовлених за сучасною технологією LiFePO4! Ця стартерна батарея повністю закрита, не вимагає технічного обслуговування.
Заміна: YTX7A-BS, SLA12-6, YTZ7-S, YTX9A-BS, YB9B, YB9L-B, YB9L-A2, YB9A-A
Застосування:
- APRILIA
- BMW
- GILERA
- HONDA
- ITALJET
- KAWASAKI
- KEEWAY
- MALAGUTI
- MBK
- PEUGEOT
- PIAGGIO / VESPA
- SUZUKI
- SYM
- YAMAHA
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 803 ₴

