
Мотоаккумулятор літій-іонний LANDPORT LFP14
7 858 ₴
- Під замовлення
- Код: ML LFP14
Відправка з 19 квітня 2026повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LANDPORT |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Ємність акумулятору | 14 А. г |
| Пусковий струм | 240 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Вага | 0.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | Lithium |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 134 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Висота | 92 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип акумулятора | Lithium |
| Полярність | універсальний |
| Тип запчастини | Нове |
LANDPORT LFP14 — це літій-іонний (LiFePO4) акумулятор для мототехніки. Він використовує технологію фосфату літію-заліза, що забезпечує високу пускову потужність і низьку вагу порівняно з традиційними свинцево-кислотними акумуляторами (AGM/GEL).
Цей акумулятор поставляється готовим до використання, не потребує обслуговування, заливання електролітом чи доливання води. Його конструкція робить його стійким до вібрацій і дозволяє встановлювати практично в будь-якому положенні. LFP14 є заміною для ряду традиційних свинцево-кислотних моделей, таких як YTX14-BS, YTX14H-BS, YTX16-BS, YB14-A2, та інші.
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 858 ₴
