Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LANDPORT |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага | 2.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Код запчастини | YTX9-BS |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Пусковий струм | 135 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | GEL |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 151 мм |
| Ширина | 87 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятору | 9 |
| Тип запчастини | Нове |
Серія мотоциклетних акумуляторів LANPORT GEL виробляється за технологією GEL і забезпечує оптимізовану пускову потужність. Ця стартерна батарея повністю закрита і не вимагає технічного обслуговування. Характеризується низьким саморозрядом і відмінною вібростійкістю. Технологія GEL забезпечує максимальний термін служби свинцевих акумуляторів. LANDPORT GEL доступний в широкому діапазоні від 4 Ач до 30 Ач включно.
Заміна: YTX9-BS
Застосування:
- HONDA CB 250 250 FV Hornet
- HONDA 250 CMX 250 C3 01-
- PIAGGIO 125 Sfera 4T 96-98
- PIAGGIO 125 Vespa LX 125 3V 13-
- PIAGGIO 125 Vespa S 125 3V 13-
- PIAGGIO 150 Vespa 150 LX 3V 13-
- SUZUKI 125 RV 125 SE, R 94
- SUZUKI DR 250 250 S EP, ER ES 93-95
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

