Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LANDPORT |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага | 6.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Код запчастини | YTX20L-BS |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Пусковий струм | 250 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | GEL |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 155 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 87 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятору | 20 |
| Тип запчастини | Нове |
Серія мотоциклетних акумуляторів LANPORT GEL виробляється за технологією GEL і забезпечує оптимізовану пускову потужність. Ця стартерна батарея повністю закрита і не вимагає технічного обслуговування. Характеризується низьким саморозрядом і відмінною вібростійкістю. Технологія GEL забезпечує максимальний термін служби свинцевих акумуляторів. LANDPORT GEL доступний в широкому діапазоні від 4 Ач до 30 Ач включно.
Заміна: YTX20L-BS
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

