Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LANDPORT |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага | 4.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Код запчастини | GB12A-A |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Пусковий струм | 160 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | GEL |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 161 мм |
| Довжина | 134 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятору | 12 |
| Тип запчастини | Нове |
Серія мотоциклетних акумуляторів LANPORT GEL виробляється за технологією GEL і забезпечує оптимізовану пускову потужність. Ця стартерна батарея повністю закрита і не вимагає технічного обслуговування. Характеризується низьким саморозрядом і відмінною вібростійкістю. Технологія GEL забезпечує максимальний термін служби свинцевих акумуляторів. LANDPORT GEL доступний в широкому діапазоні від 4 Ач до 30 Ач включно.
Застосування:
- HONDA VF 750 C / Magna (1985-1987)
- HONDA VF 750 C / Magna (1988-1992)
- KAWASAKI BN / EL / ZL - Eliminator EL Eliminator 250 (1988-1995)
- KAWASAKI BN / EL / ZL - Eliminator ZL 400 Eliminator (1988-1992)
- KAWASAKI BN / EL / ZL - Eliminator ZL 600 Eliminator (1995-1997)
- KAWASAKI EX / ZX - Ninja ZX-6R Ninja (1990-1992)
- KAWASAKI GPX GPX 600 R (1988-1994)
- KAWASAKI GPZ GPZ 600 R (1985-1989)
- KAWASAKI VN - Vulcan EN 400 Vulcan (1990-1994)
- KAWASAKI VN - Vulcan EN 500 Vulcan A (1990-1996)
- KAWASAKI ZR / ZRX - Zephyr ZR 550 Zephyr (1991-1993)
- KAWASAKI ZZR ZZR 400 (1990-1992)
- KAWASAKI ZZR ZZR 600 (1990-1992)
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

