Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Код запчастини | 05P334 |
| Товщина | 15.5 мм |
| Висота | 61 мм |
| Ширина | 61.5 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Saab |
| Сумісність з моделлю | Astra, Calibra, Omega, 9-3, 9-5, Vectra |
З 1952 року компанія LPR відома в світі як розробник і виробник деталей та вузлів автомобілів: гальмівні колодки, гальмівні циліндри, гідравлічні шланги, гальмівні диски і барабани, супорти, кермові рейки і багато іншого.
Сьогодні LPR належить 6 заводів, 5 з яких знаходяться в Італії, а також 5 розподільних центрів в Європі та Північній Америці.
Автозапчастини LPR поставляються на конвеєри найбільших виробників автомобілів: GM, Mazda, FIAT, Ferrari, Ford, Maserati та ін.
Всі підприємства мають сертифікати по ISO 16949:2009 та IS0 9001:2008.
Наші фахівці допоможуть Вам у підборі колодок для Вашого автомобіля
Інформація для замовлення
- Ціна: 491 ₴

