Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yuasa |
| Ємність акумулятору | 17.7 А. г |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Код запчастини | YT19BL-BS |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Пусковий струм | 170 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип мототехніки | Мопед, Мотоцикл, Мотобуксировщик, Снігохід, Моторолер, Скутер, Квадроцикл |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | R 900, R 1200, R 850, R 1150, R 65, R 80, R 50, K, R 1100 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 81 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сухозаряджений | Комплектується упаковкою електроліту |
Акумулятор YUASA Battery inc. давно зарекомендували себе у всьому світі. По надійності і терміну служби батарей YUASA Battery inc. залишають своїх конкурентів далеко позаду. YUASA Battery inc. має виробничі потужності у багатьох країнах світу, а продукція поставляється як оригінальна запчастина (OEM Parts) на багато конвеєри!
Вибравши акумулятор YUASA , ви можете не сумніватися в якості і довговічності покупки. А наші фахівці допоможуть вам підібрати АКБ YUASA на Вашу техніку.
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 229 ₴


Відправка з 19 квітня 2026