Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Exide |
| Тип акумулятора | AGM |
| Ємність акумулятору | 3 А. г |
| Пусковий струм | 50 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип мототехніки | Мотоцикл, Моторолер, Мопед, Скутер, Снігохід, Квадроцикл, Мотобуксировщик |
| Тип запчастини | Аналог |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | AGM124 |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Honda, Suzuki, Yamaha, Kawasaki |
| Сумісність з моделлю | NB, DR, Tweet, Storm, Elyseo, Kisbee, AY, Buxy, Zest, AH, BWS, Jog, XPS, Speedfight, Squab, Wave, SRX, RGV, V-Clic, Z, AP, SV, Looxor, Speedake, ZB, SA, Zenith, Rapido, Breeze, SC, Vivacity, RG, UF, Fox, Elystar, TKR, Navi, Vox, MSX, XR7, PK, Aerox, X8R, XP6, Liberty, SXR, XR6, A, PX, Ludix, DAX, Gamma, Axis, NK7, CG, NH |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 114 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Висота | 87 мм |
Концерн Exide Technologies — З досвідом виробництва понад 120 років, на сьогодні один із провідних виробників акумуляторів, має 30 заводів у різних країнах світу. Займає майже 30% частки з виробництва на світовому ринку.
Exide Technologies заснована в 1888 у Філадельфії, США. З досвідом виробництва понад 120 років. Вже в 1898 акумуляторами ESB обладнується перший у США підводний човен, а з 1900 року була представлена продукція під торговою маркою Exide — скорочено від Excellent Oxide. 1912 року батарея Exide була встановлена на першому у світі автомобілі з електричним пуском двигуна — автомобілі Cadillac. Перший політ на Місяць 1969 року також не обійшовся без компанії Exide. Місяцехід NASA був обладнаний батареями, що заряджаються енергією Сонця. Початок і середина 90-х ознаменувалися для Exide європейської експансією. У 2000 році виникла сучасна назва концерну — Exide Technologies.
Наші фахівці допоможуть Вам правильно підібрати акумулятор для вашої техніки
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 351 ₴

