Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 12 А. г |
| Код запчастини | KGX14BS |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Пусковий струм | 150 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип мототехніки | Мопед, Мотоцикл, Мотобуксировщик, Снігохід, Моторолер, Скутер, Квадроцикл |
| Виробник | Power |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 132 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 87 мм |
-
Свинцево-кислотний акумулятор
-
Комплектується електролітом
-
Не обслуговується
Акумулятори KAGE виробляються на заводі компанії Kaijie Power Supply Industrial Co.,Ltd. входить в групу компаній Kaijie Group International Limited (HongKong), заснована в 1996 р. компанія спеціалізується на виробництві і продажі мотоциклетних акумуляторних батарей, зарядних пристроїв, тестерів. Завод має площу 27000 м2, що дозволяє випускати близько 7000 тонн продукції в рік. Компанія має велику дилерську мережу.
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 124 ₴


Відправка з 19 квітня 2026