Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Motobatt |
| Тип акумулятора | AGM |
| Ємність акумулятору | 20 А. г |
| Пусковий струм | 230 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Вага | 6.25 кг |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип мототехніки | Мотоцикл, Моторолер, Мопед, Скутер, Снігохід, Квадроцикл, Мотобуксировщик |
| Тип запчастини | Аналог |
| Стан | Новий |
| Марка | Yamaha |
| Сумісність з маркою | Yamaha |
| Код запчастини | MB16AU |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість контактів | 2 |
Компанія MOTOBATT є виробником високоякісних акумуляторних батарей для мототехніки. Усі акумулятори олив'яно-кислотні, виготовлені за технологією AGM (абсорбований електроліт), залити, герметичні та готові до використання. Компанія MOTOBATT перша, яка почала використовувати технологію "4Terminal" — 4 полюси, що полегшує встановлення на техніку. Заснована компанія 2006 року в США та має велику дистриб'юторську мережу.
Наші фахівці завжди допоможуть вам у підборі акумуляторної батареї для Вашої техніки!
- YAMAHA XV700 Virago (84-87) - 700CC
- YAMAHA XV750 Virago (All) (81-96) - 750CC
- YAMAHA VMX12 V-MAX (85-07) - 1200CC
- DUCATI 996, S, SPS (99-00) - 996CC
- DUCATI Sport Touring 2 (ST2) (97-00) - 944CC
- DUCATI Biposto, Senna, Strada (94-98) - 916CC
- DUCATI I.E.SP, SP S (94-98) - 916CC
- DUCATI ST4 (99-00) - 916CC
- DUCATI Monster (94-00) - 900CC
- DUCATI SL (92-96) - 900CC
- DUCATI Supersport FE (97-98) - 900CC
- DUCATI SP, SP II, SP IV, SP V (90-95) - 888CC
- DUCATI 851 Superbike (90-91) - 851CC
- DUCATI S Superbike (91-92) - 851CC
- DUCATI Sport (89-90) - 750CC
- DUCATI SS (90-00) - 750CC
- DUCATI Strada Biposto, SP, SPS (97-00) - 748CC
- YAMAHA CF300 Inviter (86-90) - 300CC
- YAMAHA PZ500DX Phazer 500 Deluxe (01) - 500CC
- YAMAHA VT500 Venture 500 (97-01) - 500CC
- YAMAHA VT500 Venture 500 XL (99-00) - 500CC
- YAMAHA VX500E Vmax (94-01) - 500CC
- YAMAHA VK540E, II, III (89-03) - 540CC
- YAMAHA XL540 XLV (85-90) - 540CC
- YAMAHA EX570E Exciter (88-90) - 570CC
- YAMAHA EX570E Exciter II LE (91-93) - 570CC
- YAMAHA VT600 Venture 600 (97-98) - 600CC
- YAMAHA VX600E/DX Vmax 600LE/DX (94-96) - 600CC
- YAMAHA VX600XTC Vmax 600 XTC (97-98) - 600CC
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 161 ₴



Відправка з 24 квітня 2026