Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fiamm |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 1.5 кг |
| Код запчастини | YTX4L-BS |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Пусковий струм | 40 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип мототехніки | Мопед, Скутер, Квадроцикл, Моторолер, Мотобуксировщик, Снігохід, Мотоцикл |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 89 мм |
| Довжина | 114 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятору | 3 |
Створена більше 70 років тому компанія FIAMM Italy, сьогодні присутня в 60 країнах і має штат близько 3000 співробітників і 619 млн євро у вигляді інвестицій. Для того, відповідати високим вимогами своїх клієнтів, FIAMM може похвалитися 14 виробничими установами в таких країнах, як Італія, Швейцарія, Франція, США, Чехії, Бразилії та Китаї.
В секторі промислових акумуляторних батарей FIAMM є одним з трьох світових виробників і третім виробником в Європі.
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


